Bayilikler

2

Mindray

1991 yılında kurulan Mindray, medikal cihazlar ve çözümleri konusunda öncü küresel sağlayıcılardan biridir. “Sağlık teknolojilerini dünyayla paylaşma” misyonumuza sıkı sıkıya bağlılığımızla, kendimizi Hasta İzleme ve Yaşam Desteği, In-Vitro Diagnostik ve Tıbbi Görüntüleme Sistemi alanlarında yeniliğe adamış bulunuyoruz.

Genel merkezi Çin'in Shenzhen şehrinde bulunan Mindray, Kuzey ve Latin Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya Pasifik'teki 32 ülkede bulunan bağlı ortaklıklar ve şubelerle birlikte Çin'deki 31 tane şube sayesinde güçlü bir küresel AR-GE, pazarlama ve hizmet ağına sahiptir. Mindray'in bugün yaklaşık 7.600 çalışanı bulunmaktadır.

Müşterilerimizin gereksinimlerinden ilham alarak, gelişmiş teknolojileri benimser ve bunları erişilebilir yeniliğe dönüştürerek sağlık hizmetini ulaşılabilir kılarız. Kalitemizi iyileştirirken, maliyeti düşürmeye yardımcı olarak insanların büyük çoğunluğu tarafından erişilebilir olmasını sağlarız. Günümüzde, Mindray ürünleri ve hizmetleri 190'dan fazla ülkede ve bölgedeki sağlık tesislerinde bulunabilir. Mindray ürünleri ve çözümleri Çin'de yaklaşık 110.000 sağlık kurumunda ve A Sınıfı üçüncü derece hastanelerin %99'inde bulunabilir.

Web Sitesini İncele